O mne

foto final (1)

Čo vám dá táto stránka? V prvom rade veľa užitočných informácií o tom, ako sa rozvíjať aj počas materskej dovolenky, ako zvýšiť svoju hodnotu na pracovnom trhu a ako rozbehnúť vlastný biznis, ak sa nemáte kam vrátiť do práce.

Časom tu nájdete aj inšpiratívne príbehy, užitočné rozhovory s rôznymi odborníkmi, e-booky, štúdie, linky na zaujímavé materiály a tipy, ako narábať efektívne s časom, aby ste stíhali prácu popri dieťati.

Odkiaľ viem, že sa to dá? Z vlastnej skúsenosti. Podobne ako vy, aj ja som mamina na rodičovskej dovolenke, pracujem od návratu z pôrodnice. Určite to nebolo takto plánované, no človek mieni, život mení. Mnohí povedali, že som mala jednoducho šťastie. Nuž, to si nemyslím, práve naopak. Na pohovoroch vždy bol niekto lepší ako ja, a keď prišla často spomínaná kríza, z práce som išla s prvou vlnou. Paradoxne, tieto neúspechy ma posunuli dopredu a zrazu som bola „vo vlastnom“.

S čím som nepočítala, bolo tehotenstvo hneď v prvom polroku :Odvtedy som sa veľa vecí naučila, veľa vecí prehodnotila, a myslím, že odsúvanie mamičiek na vedľajšiu koľaj zo strany zamestnávateľov je nevýhodné pre obidve strany a že mnohé si vieme pomôcť aj samé.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *